Absolventky programu Ladywork môžu opäť aktívne žiť a športovať!

Pokračuj ďalej pod našim vedením a vyformuj si postavu, zlepši kondíciu a buď fit!

Prémiové členstvo za super cenu: 5,99€ / mesačne a prístup k celej databáze tréningový videí

Relooking je komplexný program, ktorý je maximálne personalizovaný na základe výsledkov vstupnej anamnézy, diagnsotiky a testov telesnej zdatnosti. 

Program je maximálne personalizovaný typmi tréningov, výberom dní aj časov. Ty si určíš kedy ti je najlepšie trénovať a my sa ti prispôsobíme. Pracujeme tímovo, takže každý tvoj tréning bude iný, pestrý, kreatívny a plný pozitívnych emócií. Cieľom programu je zlepšiť zdravie, edukovať k správnemu pohybu a pomáhať pri zmene životného štýlu.

Benefitom za tvoje úsielie bude, funkčné, pevné a hlavne zdravé telo!

Takáto forma programu je ideálna pre tých, ktorí potrebujú pomocnú ruku pri zmene životného štýlu, pre ľudí po úrazoch a operáciách, či pre tých, ktorí hľadajú motiváciu.

Relooning TEAM je funkčný cvičebný program zameraný na formovanie postavy, zlepšovanie kondície a redukciu tuku.

Program prebieha v malej skupinke do 5 žien. Cvičí sa v posilňovni, v telocvični, s rôznym náradím, náčínim, strojmi aj vlastnou váhou. Počas programu spoznáš veľké množstvo rôznych prístupov a metód. Naučíme ťa správnu techniku jednotlivých cvikov tak, aby si následne vedela cvičiť aj sama. 

Vždy otvárame viacero tímov, ktoré prebiehajú v rôznych dňoch a časoch. Výhodou je, že ak zmeškáš tréning vo svojom tíme, vieš si ho nahradiť v inom.

STAČÍ SI VYBRAŤ SVOJ TÍM:
ALFA: UTOROK a ŠTVRTOK, 18:00 – 19:00
BETA: PONDELOK a STREDA, 8:30 – 9:30
GAMA: PONDELOK a STREDA, 17:00 – 18:00

SKUPINOVÉ CVIČENIA VHODNÉ PRE ABSOLVENTKY LADYWORK

CORE TRÉNING

Core

Funkčný tréning zameraný na posilnenie hlokého stabilizačného systému. Cieľom je spevniť jadro – stred tela a znížiť tak bolesti chrbitce a zafixovať diastázu. Lekcia krásne formuje bruško a zlepšuje celkovú telesnú zdatnosť.

4,50€
60min
5,99€
mesiac

PILATES

Metóda Pilates je známa a veľmi efektívna forma cvičenia hlavne pre tých, ktorých trápia problémy pohybového aparátu a hlavne bolesti chrbtice. Lekcia zlepšuje stabilitu, mobilitu a posilňuje celé telo. Je neinvazívna.

4,50€
60min
5,99€
mesiac

BODYWORK

bodywork

Funkčná kondično-silová lekcia bez skákania, v ktorej využívame aj rôzne náradie a náčinie: gumičky, overball, stpe, miniband, ai. Lekcia zlepšuje kondíciu, formuje postavu a redukuje tuk.

4,50€
60min
5,99€
mesiac

CARDIO PILATES

Dynamickejšia forma metódy Pilates.
Používame nielen váhu vlastného tela, ale aj náradie a náčinie: Fitball lopty, jednoručky, kruhy, či gumičky. Lekcia tvaruje postavu a spevňuje celé telo s dôrazom na dýchanie. 

4,50€
60min
5,99€
mesiac

BABY FIT

Skupinová lekcia výhradne určená pre ženy.
Lekcia je baby friendly a pri tréningoch zapájame aj detičky. Ideálna na spevnenie a vyformovanie postavy. Dbáme na spevnenie a aktiváciu celého jadra a pracujeme s panvovým dnom.

4,50€
60min
5,99€
mesiac

AKČNÉ MAMINY

Skupinová lekcia len pre ženy.
Lekcie sú intervalové s rôznym náradí a náčiním. Cviky sú pripôsobené ženám. Cvičenie krásne spevní celú postavu a zlepší kondíciu. Pri výbere cvikov dbáme na ženskú stránku a jadro.

4,50€
60min
5,99€
mesiac