Absolventky programu Ladywork môžu opäť aktívne žiť a športovať!

Pokračuj ďalej pod našim vedením a vyformuj si postavu, zlepši kondíciu a buď fit!

Prémiové členstvo za super cenu: 5,99€ / mesačne a prístup k celej databáze tréningový videí

Relooking je komplexný program, ktorý je maximálne personalizovaný na základe výsledkov vstupnej anamnézy, diagnsotiky a testov telesnej zdatnosti. 

Program je maximálne personalizovaný typmi tréningov, výberom dní aj časov. Ty si určíš kedy ti je najlepšie trénovať a my sa ti prispôsobíme. Pracujeme tímovo, takže každý tvoj tréning bude iný, pestrý, kreatívny a plný pozitívnych emócií. Cieľom programu je zlepšiť zdravie, edukovať k správnemu pohybu a pomáhať pri zmene životného štýlu.

Benefitom za tvoje úsilie bude, funkčné, pevné a hlavne zdravé telo!

Takáto forma programu je ideálna pre tých, ktorí potrebujú pomocnú ruku pri zmene životného štýlu, ktorí hľadajú motiváciu a chcú zlepšiť kondíciu, vyformovať postavu a zredukovať tuk.

Relooning TEAM je funkčný cvičebný program zameraný na formovanie postavy, zlepšovanie kondície a redukciu tuku.

Program prebieha v malej skupinke do 5 žien. Cvičí sa v posilňovni, v telocvični, s rôznym náradím, náčínim, strojmi aj vlastnou váhou. Počas programu spoznáš veľké množstvo rôznych prístupov a metód. Naučíme ťa správnu techniku jednotlivých cvikov tak, aby si následne vedela cvičiť aj sama. 

Vždy otvárame viacero tímov, ktoré prebiehajú v rôznych dňoch a časoch. Výhodou je, že ak zmeškáš tréning vo svojom tíme, vieš si ho nahradiť v inom.

STAČÍ SI VYBRAŤ SVOJ TÍM:
ALFA: PONDELOK a STREDA, 18:00 – 19:00
BETA: UTOROK a ŠTVRTOK, 17:00 – 18:00
GAMA: PONDELOK a STREDA, 17:00 – 18:00

SKUPINOVÉ CVIČENIA VHODNÉ AJ PRE ABSOLVENTKY LADYWORK
Katies club - Fitness centrum

FYZIO CORE

Fyziotréningy určené výhradne pre ženy, zamerané na prácu so ženským jadrom a prevenciu zdravia. Popri tom aj jemne a neinvazívne zlepšujeme kondíciu a silu. Lekcia je ideálna pre začiatočníčky, alebo absolvetky programu Ladywork, či pre ženy s inkontinenciou.

5,50€ | 60min
MultiSport + 2€ doplatok

TRX

Pestrejšia a dynamickejšia lekcia s použitím závesných pásov – TRX. Pri cvičení sa využíva váha vlastného tela, ale aj iné náradie a náčinie. Cvičenie zlepšuje kondíciu, rovnováhu, silu, vytrvalosť a stabilizáciu. Lekcia zlepšuje mobilitu chrbtice, hybnosť kĺbov a posiluje jadro.

4,50€ | 60min
MultiSport bez doplatku

BODYWORK

bodywork

Kondično-silová lekcia, ktorá je bez skákania. Cvičenie zamerané na vyformovanie a spevnenie postavy. Počas cvičenia sa využíva aj drobné náradie a náčinie: gumičky, loptičky, činky, a.i. Krásne spevňuje celé telo, aktivuje jadro a redukuje aj tuk. Dôraz sa kladie na techniku prevedenia cvikov.

4,50€ | 60min
MultiSport bez doplatku