Sme empatické, priateľské a hlavne akčné ženy, ktoré milujú pohyb, šport a život!

Rady hovoríme o témach, ktoré sú väčšinou na Slovensku tabu.

Katie

Katie De Chimp
CEO

Diastáze sa venujem od roku 2011, kedy som diagnostiku a jednotlivé cviky aplikovala do osobných tréningov ešte vo Francúzsku.

Po návrate sa všetky moja skúsenosti a znalosti pretavili do našich program, ktoré sú funkčné, plné pozitívnej energie a s viditeľnými výsledkami.

Brigit

Brigita Borovská
inštruktorka

Naše programy otvárajú dvere do ženského sveta, šíria osvetu a pomáha ženám byť opäť zdravé, aktívne a sebavedomé.

Pomáhame nielen čerstvým maminám, ale aj tehotným žienkam,, či starším dámam, ba dokonca aj mužom. Je mi cťou byť v tíme.

Slavka

Slávka Forraiová
fyzioterapeutka

Je krásne vidieť, ako kombinácia znalostí z medicíny, psychológie a športu dokáže vytvoriť úžasné programy, ktoré naozaj fungujú a pomáhajú ženám získať späť zdravie a stratenú sebadôveru.

Ladywork aj Garavidfit šíria osvetu medzi ženami a otvárajú témy, o ktorých sa mnohé z nás hanbia hovoriť. 

 

Nika Kiselová
fyzioterapeutka

Vďaka dôkaldnej diagnostike, kombinácii funkčného tréningu a fyzioterapie dokážeme prinavrátiť telu zdravie a jeho funkčnosť.

Správne pohybové stereotypy a cieľavedomá práca dokážu zázraky. Naše programy sú moderné, personalizované a hlavne ľudské.

Timi Kapitánová
pôrodná asistentka

Fyzická, psychická, ale aj technická pripravenosť každej tehotnej žienky vedie k ľahšiemu pôrodu, znižuje riziko komplikácií pri pôrode a po ňom.

V tíme som súčasťou programu Gravidfitv ktorom sa s budúcimi maminkami učíme dýchať, pripravuje telo na zmeny, laktáciu, či manipuláciu s bábätkom a veľmi rada odpoviem na všetky otázky ohľadom pôrodu v našich nemocniciach.

.

Kouč sa pýta, podnecuje otázkami, počúva so záujmom a vytvára priestor pre klienta utriediť si myšlienky, či nájsť riešenia a aktívne s nimi pracovať ďalej.

Zameriavam sa predovšetkým na prítomnosť a budúcnosť, no v minulosti hľadám zdroje klienta, ktoré mu kedysi pomohli.