ŠKOLENIE: FUNKČNÉ PANOVOVÉ DNO 09/2020

panvove dno

SOBOTA, 19.9.2020 v Katies clube v Košiciach v čase od 9:00 do 16:30 bude patriť ženám!

8 hod školenie je určené všetkým ženám, ktoré sa chcú naučiť správne a funkčne používať svoje panové dno. Panvové dno súčasťou nášho hlbokého stabilizačného systému a sprevádza nás pri každom pohybe a aktivite. Práve preto je nevyhnutné, aby bolo funkčné a spolupracovalo s nami.

CIEĽOVÁ SKUPINA: workshop je vhodný pre ženy, ktorých trápia bolesti a kŕče počas menštruácie, pre ženy, ktoré chcú podporiť plodnosť, pre ženy po pôrode, alebo v menopauze, alebo aj pre tie z Vás, ktoré sú úplne v pohode a iba túžia sa bližšie zoznámiť so svojím telom.

OBSAHOM ŠKOLENIA: teoretické východiská, štúdie a výskumy, anatómia, diagnostika, dysfunkcia panvového dna a jej dôsledky na zdravie ženy, praktické rady, funkčný tréning, používanie rehabilitačných pomôcok, diskusia, poradenstvo na mieru a ešte aj skvelý spoločný obed. To bude sobota vyhradená pre nové informácie a rozvoj ženskosti.

CENA: 99€/ študijné materiály, rehabilitačná pomôcka, diagnostika, poradenstvo, desiata, obed, pochutiny, pitný režim a darčeky.

Workshop je ukončený certifikátom a vhodný pre laickú aj odbornú verenosť.

REZERVÁCIE CEZ FORMULÁR