Tím

Katie

Katie De Chimp – autorka programu Ladywork:

Diastáze sa venujem od roku 2009 a od roku 2015 vznikol ucelený program Ladywork, vďaka ktorému sme už pomohli mnoho ženám. Je to síce náročná práca, ale s úžasnou energiou a skvelými, viditeľnými výsledkami. Keďže je kurz BABY FRIENDLY – tak navyše tomu celému detičky dodávajú inú atmosféru. (Moje vzdelanie, licencia a diplomy.)


Zuzka - Tím

Zuzana Mihaľová – master trénerka programu Ladywork:

 Roky sa venujem diagnostike a následnej náprave diastázy, no stále ma to napĺňa. Je neuveriteľné sledovať, ako aj malá zmena v držaní tela, či reaktivácie svalstva, dokáže odstrániť vzniknuté problémy. Ak to spojíme so zdravím stravovaním, aktívnym pohybom, trpezlivosťou, tak spoločne dokážeme zázraky. (Moje vzdelanie, licencia a diplomy.)


Slávka

Slavomíra Lišivková – fyzioterapeutka programu Ladywork:

Je krásne vidieť, ako kombinácia znalostí z medicíny, psychológie a športu dokáže vytvoriť úžasný program, ktorý naozaj funguje a pomohol už mnoho ženám. Ladywork šíri osvetu medzi ženami a otvára témy, o ktorých sa mnohé z nás hanbia hovoriť. Program Ladywork nie je len o cvičení, ale aj o psychickej pohode. (Moje vzdelanie, licencia a diplomy.)