Tím

Katie

Katie De Chimp – autorka programu:

Diastáze sa venujem od roku 2009. Neskôr, v 2015 vznikol ucelený program: Ladywork-diastáza. Vďaka tomuto programu sme pomohli už mnoho ženám nielen po fyzickej, ale aj psychickej stránke. Funkčný tréning s výbornou energiou a viditeľnými výsledkami, ktoré pozitívne zmenia telo a myseľ každej ženy.  (Moje vzdelanie)

Brigit

Brigita Borovská – trénerka:

Program Ladywork-diastáza otvára dvere do ženského sveta, šíri osvetu a pomáha ženám byť opäť zdravé, aktívne a sebavedomé. Pomáhame nielen čerstvým maminám, ale aj mladým, či starším ženám. Je to neskutočné, fascinujúce a zároveň vysoko odborné. (Moje vzdelanie)

Slavka

Slávka Lišivková – fyzioterapeutka:

Je krásne vidieť, ako kombinácia znalostí z medicíny, psychológie a športu dokáže vytvoriť úžasný program, ktorý naozaj funguje a pomohol už mnoho ženám. Ladywork-diastáza šíri osvetu medzi ženami a otvára témy, o ktorých sa mnohé z nás hanbia hovoriť. (Moje vzdelanie)

Vladka Gibová – trénerka:

Správne dýchanie, psotavenie tela a phyb dokáže zázraky aj pri náprave diastázy a posinení panvového dna. Ladywork-diastáza je program pre keždú modernú ženu, ktorá dbá na svoje zdravie a prevenciu. Som vďačná, že som súčasťou tímu. (Moje vzdelanie)

Zuzka

Zuzka Mihaľová – trénerka:

Roky sa venujem diagnostike a následnej náprave diastázy a stále ma to baví a napĺňa. Je neuveriteľné sledovať, ako aj malá zmena v držaní tela, či reaktivácii svalstva, dokáže odstrániť vzniknuté problémy. Ak to spojíme so zdravím stravovaním, aktívnym pohybom, trpezlivosťou, tak spoločne dokážeme dokonca aj zázraky. (Moje vzdelanie)